Schody

Oferujemy schody wykonane z najlepszych materiałów, które gwarantują Ci długoletnie zadowolenie. Do produkcji schodów wykorzystujemy najwyższej klasy drewno krajowe o wysokiej wytrzymałości i walorach estetycznych. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim schody wewnętrzne:

Dzięki dużej różnorodności modeli, proponowane przez nas schody pasują zarówno do mieszkań, domów jednorodzinnych i lokali użyteczności publicznej. Do klasycznych wnętrz proponujemy schody na konstrukcji drewnianej lub na beton z drewnianymi, ozdobnymi balustradami, zaś do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych schody samonośne na konstrukcji stalowej z metalowymi balustradami i szklanymi elementami dekoracyjnymi.

Wszystkie elementy drewniane schodów są odpowiednio zabezpieczone poprzez lakierowanie lub olejowanie, co sprawia, że będziesz cieszyć ich wysoką jakością przez długie lata.

Schody są w pełni dostosowane do Twoich potrzeb, gdyż każdy z elementów, od stopni poprzez elementy balustrady jest wykonywany indywidualnie, według otrzymanych wytycznych.

W sklepie internetowym znajdziesz pełną ofertę naszych produktów. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń do naszego konsultanta, który pomoże Ci wybrać bezpieczne, praktyczne i estetyczne rozwiązanie do Twojego domu.

Image

Schodyna konstrukcji metalowej/stalowej

Schodyna beton

Kontakt

SCHODYKOZUBEK

Masłów k/Kielc, ul. Krajobrazowa 48
tel.: 792-108-652, 790-646-938
Właściciel: Kozubek Adam

+48 792-108-652

kozubek.adam@o2.pl

„KOZUBEK” Schody Balustrady to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się kompleksowymi usługami z zakresu wykonywania balustrad, schodów na konstrukcji stalowej, schodów na beton.

logo dol